Nekaltas prasidėjimas

Spausdinti


Nekaltas prasidėjimas

Nekaltas pradėjimas? Vienas vienintelis? Tai visi kiti pradėjimai nusikalstami? Vadinasi, žuvytės, varlytės, paukštelio, pelytės ir drambliuko, o taip pat beždžionėlės ir vaikiuko pradėjimas nusikalstamas? Vadinasi, jie yra neteisėti, pagal šiuolaikinę terminologiją – „nelegalai“? Juos reikia „ištremti“ (tik kur?) arba suteikti pilietybę. Kuo, kas ir kam nusikalto? Kas yra teisėjas? Arba Kūrėjas, kuris taip sutvarkė?

Aš sakyčiau, kad nusikalstamas pradėjimas yra toks, kurį daro veterinaras karvei, kumelei ar kitam gyvuliui; toks, kurį atlieka oficialiosios medicinos specialistas mėgintuvėlyje ar kitais, tik jiems žinomais veiksmais laboratorijose.

Jeigu neįmanomas natūralus nėštumo pradėjimas, vadinasi, tai yra kažkokios priežasties pasekmė. Gal Gamta, Kūrėjas, Lemtis nenori tokios kompozicijos gyvio, nes jis gali neatitikti Evoliucijos keliamus reikalavimus. Veiksmai, priešingi Gamtos Valdovų norams, gali būti vertinami kaip nusikalstami. O nusikalstami veiksmai (nuodėmė) yra dar blogesnių pasekmių priežastis. Gamtoje nesugebėjimas daugintis gresia populiacijos sumažėjimu arba rūšies išnykimu. Naminiams gyvuliams – kelias vienas – į skerdyklą. Žmonėms – įvairiausi „vėžiai“, augliai ir kitokios ligos. Sąmoningas nėštumo vengimas arba prievartinis jo nutraukimas (bet kuriuo metu ir bet kokiu būdu) taip pat yra nusikaltimas (nuodėmė) Gamtai, ir tai sukels atitinkamas pasekmes šiame ar kitame įsikūnijime.

Gamtos Dėsniai tvirti, nepakeičiami, nepermaldaujami. Ką Evoliucija numatė, užprogramavo, tai yra vykdoma ir bus įvykdyta. Kiekvienas nukrypimas yra pataisomas, pakoreguojamas, žmogui tai atsiliepia kančia ir skausmu. Gamta nekeršija ir nebaudžia, ji kaip gera mylinti motina už kiekvieną veiksmą – gerą ar blogą – atlygina atitinkamai. Atpildo Dėsnis pastebi ne tik menkiausius veiksmus, bet (kas dar svarbiau) visas mintis ir reaguoja adekvačiai.

Už viską yra mokama ir už viską yra neišvengiamai atlyginama.

Astys, 2005.10.11. 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
459880
šiandien
vakar
šią savaitę
***
mėnuo
praeitas mėn.
viso
79
217
296
458403
2041
6313
459880

IP: 35.172.150.239
2019-11-12 08:44:12
Счетчик joomla