Deimantas

Spausdinti

Deimantas

Kabalos aksioma: „Akmuo tampa augalu; augalas gyvuliu; gyvulys žmogumi; žmogus Dievu.“ (Тainaja Doktrina, Secret Doktrine, Т I.)

Kai kurie diplomuoti ir tituluoti šiuolaikinės medicinos atstovai nesutinka su Teosofijos teiginiu, kad žmogaus gemalo vystimasis atspindi visą žmogaus evoliuciją nuo mineralo iki šiuolaikinio. Jie mato žmogaus evoliucijos pradžią tik nuo kiaušialąstės ir spermatozoido. Lietuvos teosofas Vydūnas kukliai nusistebėtų tokiu mąstymu.

Žmogaus kūnas sudarytas iš cheminių elementų. Mokslinės analizės statistika tokia: pagrindiniai mūsų kūną sudarantys elementai yra vandenilis, deguonis, azotas ir anglis. Suaugusio žmogaus organizme jų yra apie 70kg. Taip pat nemažai yra kalcio ir fosforo – kartu jie sudaro beveik 2kg, suteikdami tvirtumo kaulams. Kalio, sieros, natrio, chloro yra po keliasdešimt gramų. Geležies yra tik apie 6g. Visi kiti elementai, kartu paėmus, sudaro labai nežymią svorio dalį.

Tokią cheminę žmogaus sudėtį Teosofas apibūdintų taip: Vandenilis – Dievas Tėvas, Deguonis – Šventoji Dvasia, Azotas – Dievo Sūnus. Visa tai kartu paėmus yra Dvasia, o Dvasia be kūno – tai dar ne žmogus. Anglis ir visos kitos sudedamosios dalys be dvasios taip pat nėra žmogus. Tai, ką „...Dievas sutvėrė... pagal savo paveikslą“(ST. Pr. 1.27.) yra Dvasios ir Materijos (mineralų) junginys, arba Žmogus.

Norisi paklausti, ar ne nuo pirmos sudvasintos mineralo molekulės prasidėjo gyvybės – žmogaus – evoliucija? Pavartykime chemijos vadovėlį (Glinka. Bendroji chemija), pažiūrėkime, kokia organinės medžiagos cheminė sudėtis? Be vandenilio ir anglies nėra baltyminių medžiagų. Ar ne pirminė Vandenilio (Dievo Tėvo) jungtis su Anglimi davė pradžią baltyminei gyvybei, kuri evoliucijos bėgyje tapo Žmogumi?

Amorfinė anglis, grafitas, deimantas – gal tai ne mineralas?

Žmogui privalu iš murzinos, suodinos anglies tapti šviesiu spindinčiu Deimantu – Visatos puošmena!

2005.10.11, Astys

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
459864
šiandien
vakar
šią savaitę
***
mėnuo
praeitas mėn.
viso
63
217
280
458403
2025
6313
459864

IP: 35.172.150.239
2019-11-12 08:09:53
Счетчик joomla